Reteua socialaToti pentru Unul(www.tpu.ro) a depasit, din punct de vedere al vizitatorilor unici,Neogen.ro– devenindconform datelor de trafic pentru luna martie, a doua cea mai vizitata retea sociala masurata deSATI, si cea mai vizitata retea romaneasca – liderul ramanand, desigurhi5.com.
Evdent,Neogenramane un competitor redutabil, inca fiind pesteTPUdin punct de vedere al afisarilor, vizitelor si numarului de membri din retea, dar faptul ca am depasit la “unici” proiectul luiCalin Fusueste un semnal bun (pentru noi), mai ales ca s-a realizat in doar jumatate de an,Neogenavandani buni de prezenta pe piata.
ProiectulTPUeste lansat deTreeWorkssiF5(meritul nostru fiind minim, creditul pentru reusita proiectului fiind al partenerilor nostri). Ii multumesc luiCatalin Tenitasi echipei sale si va invit sa cititi detalii despre acest proiect peRe:Fresh, care a semnalat primul reusita.
Despreevolutia traficuluiTPU.rosi alte detalii, peMONEY.ro
dStanca⋅BUSINESS⋅Calin Fusu,Catalin Tenita,F5,Neogen,Toti pentru Unul,TPU,TreeWorks⋅11 comments
Tweets that mention TPU.ro bate Neogen | Pagina lui Dragos Stanca — Topsy.comApr 08, 2010@
12:14:25
[…] This post was mentioned on Twitter by Dragos Stanca. Dragos Stanca said: tpu.ro bate neogen:http://sp2.ro/c6a3c9– felicitari lui catalin tenita si echipei tree works […]
Reply
Piticu21Apr 08, 2010@
13:17:51
blogaria?! Facem blogaria?! Catalin, Calin?! :))
Adica e vremea de o blogaria, sa discutam strategii, sa facem una alta nu? :))
Reply
raduApr 08, 2010@
21:39:17
Decat un i la membri e suficient. 😀
Reply
dStancaApr 09, 2010@
11:36:20
@radu: zici?http://www.acad.ro/membri_ar/membri.htm
Reply
raduApr 09, 2010@
16:00:04
Acolo e articulat, Dragos. In cazul tau, nu e. E numarul de membri, tot la fel cum e numarul de copii, numarul de cai etc. Dar e “membrii sunt X, Y, Z etc”, “copiii sunt cuminti”, “caii sunt albi” etc.
Daca citeai putin pe pagina aia, vedeai asta: “Academia Româna se compune din membri titulari …”.
Well, macar bine ca ne-am lamurit ca nu e typo. 😀
P.S.: bonus: diacritica.wordpress.com/2009/07/16/membru-membri-membrii-ministru-ministri-ministrii/
Reply
dStancaApr 09, 2010@
16:10:40
@radu: ai dreptate, am corectat. happy now?
Reply
raduApr 09, 2010@
16:26:05
Eu sunt indiferent. Tu insa ar trebui sa fii happy ca ai invatat un lucru nou. Eu asa fac cand mi se intampla. 😀
Reply
dStancaApr 09, 2010@
16:27:26
@radu: te asigur, am editat mii de texte in cariera mea de jurnalist (la care am renuntat, partial, de niste ani). intre timp, posibil sa mai fi uitat una, alta, sa mai am scapari.
Reply
raduApr 09, 2010@
16:44:08
Pai da, de ziaristi zicea si diacritica in post-ul ala. 😀
Reply
Felicitari, Dragos Stanca! | Sorin TudorMay 04, 2010@
12:37:19
[…] drept ca Orlando a scris foarte sec, dar, mde, nu tot bloggerul a fost candva si jurnalist – fapt care, in treacat fie spus, nu stiu daca e de bine sau de […]
Reply
izabelaSep 04, 2010@
12:00:46
eu nu stiu cum sa ma instalezvreau si eu sa intru sa las mesaje sau sa dau:(affff……
