Sergiu Birisa anuntat astazi, si mi se pare un gest firesc sa consemnez si eu, incetarea colaborarii cuF5 X-Media, regia de vanzari pe care am infiintat-o in cadrulF5. De la 1 iunie,Triluliluva inceta si colaborarea cuBeyond Mediacare vindea spatiile din homepage.

Este un proces normal si o incercare fireasca de sporire a veniturilor,Triluliluangajand o echipa proprie de vanzari si, totodata, o incercare dificila intr-o piata si asa destul de fragmentata ca oferta catre agentiile de media si catre clienti.

Ii doresc lui Sergiu bafta si profit maxim!

dStanca⋅BUSINESS⋅F5,F5 X-Media,Trilulilu⋅No comments