Iata un lucru la careiPad-ulpierde batalia cu ziarul. Va puteti imagina si variantele romanesti geniPadde invelit zacusca sau… Nu, nu voi da si “celalat” exemplu 😉 [viaVictor Kapra]
dStanca⋅BUSINESS,LIFE⋅Apple,iPad⋅2 comments
ciuclaruSep 21, 2010@
11:10:08
eu astept ziua cand o sa primesc IPad-uri la revista presei :))
Reply
dStancaSep 21, 2010@
11:16:32
@ciuclaru: si eu astept sa te ascult “rasfoind” ipadurile in emisie 😉
