Iata un lucru la careiPad-ulpierde batalia cu ziarul. Va puteti imagina si variantele romanesti geniPadde invelit zacusca sau… Nu, nu voi da si “celalat” exemplu 😉 [viaVictor Kapra]

dStanca⋅BUSINESS,LIFE⋅Apple,iPad⋅2 comments

ciuclaruSep 21, 2010@
11:10:08

eu astept ziua cand o sa primesc IPad-uri la revista presei :))

Reply

dStancaSep 21, 2010@
11:16:32

@ciuclaru: si eu astept sa te ascult “rasfoind” ipadurile in emisie 😉