Am avut onoarea sa vorbesc despre disparitia luiSteve Jobs, vineri seara, laRealitatea TV.
dStanca⋅BUSINESS⋅Apple,Steve Jobs⋅2 comments
TomitaOct 09, 2011@
18:25:19
De ce pronunti “Eipăl”? Si am vazut ca nu esti singurul.
Reply
dStancaOct 09, 2011@
19:24:34
Habar nu am, asa mi-a venit 🙂
