Am avut onoarea sa vorbesc despre disparitia luiSteve Jobs, vineri seara, laRealitatea TV.

dStanca⋅BUSINESS⋅Apple,Steve Jobs⋅2 comments

TomitaOct 09, 2011@
18:25:19

De ce pronunti “Eipăl”? Si am vazut ca nu esti singurul.

Reply

dStancaOct 09, 2011@
19:24:34

Habar nu am, asa mi-a venit 🙂