AdBreak, unul dintre cele mai faine evenimente dedicate industriei media care se ocupa de zona de advertising a reinceput [dupa o perioada in care nu s-a mai desfasurat cu regularitate, din pricina crizei]. In “deja traditionalul”Music Club, miercuri seara, se va vorbi de social media.
Cum bine spune “comunicatul oficial” :“Pentru ca asa cum toata lumea se pricepea la publicitate acum cativa ani, acum toata lumea se pricepe la social media, prima editie AdBreak din anul acesta este dedicata unui schimb de impresii intre pasionatii fenomenului si profesionistii industriei despre eficienta campaniilor in social media”
AdBreake organizat deIQads.ro, site sustinut deBlueIdea–unul dintre proiectele de investitii derulate sub umbrelaF5. Sponsorul evenimentului eCiuc Premiumiar printre partenerii media se afla siQ2M,care va reprezenta si in 2011 site-urile din portofoliulBlueIdea.
dStanca⋅BUSINESS⋅AdBreak,BlueIdea,IQads,Q2M⋅No comments
