Pentru inceput, e vorba deo aplicatieFacebook– realizata deQ2Min colaborare cu agentia social mediaHappyDigital.
Veti gasi aici prezentarile din conferinteleRoNewMediadar, pana la urmatoarea editie, ne vom stradui sa organizam aici si dezbateri live pe problemele industriei, precum si webinarii cu oameni interesanti din domeniu.
Alte detalii,aici. Probabil, in cativa ani,RoNewMedianu va mai avea nevoie de o sala in care sa aiba loc si, de ce nu, vom putea migra toata conferinta online. Glumesc. Sau nu ? 🙂
PS Evident, mereu bucuros sa primesc un feedback constructiv…
dStancaâ‹…BUSINESSâ‹…HappyDigital,Q2M,RoNewMediaâ‹…2 comments
sandulescu octavianDec 16, 2011@
23:19:16
Aveti grija ce va doriti ca se poate indeplini.Exista o sala virtuala unde pot participa un numar nelimitat de invitati si cu posibilitatea ca organizatorul si alti 15 participanti, oricare dintre cei prezenti, sa apara simultan pe monitor.Si nu este deloc scumpa, avand in vedere si celelalte facilitati de pe platforma.Nu glumesc.
Reply
dStancaDec 19, 2011@
12:16:46
Pai da-mi detalii, poate ne intereseaza zic.
