Azi am lansat un proiect complex, cum mi-as dori din ce in ce mai multe. Asta pentru ca in el se regasesc mai multe elemente de marketing si comunicare online [advertising web clasic dar si performance/direct response] plus o idee, plus tehnologie.

Pornind de la dorintaMicrosoft Romaniade a stimula descarcarea browseruluiIE9si a incuraja utilizareaHTML5,Q2Ma venit cu ideea lansarii unor noi versiuni a platformelor video din cateva site-uri importante de continut din Romania. Evident, am recomandat site-uri aflate in adnetwork-ul nostru.

Prima lansare e cea aREALITATEA.NET.O puteti vedea aici[recomandabil cuIE9, dar merge ok si inChromesauSafari]. Vor urma si altele. Partea de webdesign si webdev a fost realizata dePUBLYO. Despre functionalitatile platformei – inca sunt reglaje de facut, intotdeauna exista un “to do list” – in video-ul de mai sus. Siaici.

PSDa, acum se vad video-urileREALITATEA.NETsi peiPad🙂

dStanca⋅BUSINESS⋅Microsoft,PUBLYO,Q2M,REALITATEA.NET⋅1 comment

AndreiMay 15, 2011@
01:22:16

In sfarsit apare o versiune IE care va putea sa stearga rusinea celorlalte versiuni. Pana acum de fiecare date cand incepeam sa folosesc IE nici nu treceau 6 luni ca incepea sa se blocheza.Si Firefox se mai bloca dar macar stiam ca imi redeschide paginile pe care le vizualizasem.