Acum cateva minute,Facebooka anuntatlansarea unui serviciu de videocall, in parteneriat cu “verisorii” lor [viaMicrosoft] de laSkype. Evident, lumea comenteaza ca e vorba de o prima reactie la lansareaGoogle+– care a integrat inca de la lansare un serviciu oarecum similar. Singurul mic [inconvenient] e ca pentru a folosi serviciul trebuie instalat un plug-in. Prima mea tentativa de videocall a esuat. Se va regla, cu siguranta.

dStanca⋅BUSINESS⋅Facebook. Skype,Google,Microsoft⋅1 comment

RoxanaJul 06, 2011@
20:35:24

Very cool. Look forward to it actually working:)