Din pacate, o saptamana de business foarte aglomerata nu-mi permite sa ajung insa va recomand primul evenimentIAB Romania, care suna bine.Detalii,aici.Inscrieri,aici.Altfel, va urma o toamna foarte aglomerata din punct de vedere al evenimentelor,Doru Panaitescua avut rabdare sa le “contabilizeze”,aici.

P.S. Dupa oRoNewMediacu un “oarecare” nivel anul trecut, incercam sa pastram stacheta si anul acesta, numai cu speakeri straini, cat mai interesanti. Insa am decis sa “inchidem anul” cuRNM, in 6-8 decembrie. Detalii, in curand. Pana atunci,IAB Forum, maine.