DupaWindows Phone 7in locul luiWindows Mobilesi dupa parteneriatul cuNokia,MicrosoftlanseazaMango, in speranta de a intra mai decis in piata sistemelor de operare pentru telefoanele mobile undeiOS[lansat deApple] siAndroid[cumparat deGoogle] fac inca regulile jocului. Detalii, si peMONEY.ro.
dStanca⋅BUSINESS⋅Android,Apple,Google,iOS,Mango,Microsoft⋅2 comments
» Primul smartphone cu Mango – videoJul 27, 2011@
19:46:32
[…] Via. Bookmark on Delicious Digg this post Recommend on Facebook share via Reddit Share with […]
Reply
ionutAug 09, 2011@
19:32:07
off-topic. aiurea faza cu pornirea automată a reclamei la site-ul Antena 3. Mai aiurea este însă că nu găsesc nicăieri să opresc.Ca un cititor oarecum fidel, m-a dezamăgit treaba asta. Dar, până la urmă, e site-ul tău :).Multă baftă!
