Realitatea TVdespreRoNewMedia. Plus doua postari care ma onoreaza.Cea a luiTolo– nu luati in serios chiar tot, e mai mult o gluma intre prieteni – sicea a luiOrlando[care merita tot respectul pentru faptul ca, desi piata ne percepe ca fiind concurenti “la sange” – de fapt, e o concurenta extrem de civilizata – a decis, profesionist, caMediafax Grouptrebuie sa fie acolo: atat cu reprezentanti, cat si ca partener media].

PS: Nu, titlul nu e exagerat. Cred ca oameni caTolosauOrlandosi-au castigat in timp meritul de a fi branduri [personale] media respectate.