Incepand de maine seara, de la ora 21:30, ne vom juca pe noul sediu al Bibliotecii Nationale cu lasere. In asteptareaRoNewMedia. Cateva poze de la testele din seara asta,in galeria de peFacebook.Sau in video-ul amatoricesc de mai jos. Maine ne va iesi mai spectaculos si vom filma “profi”, azi doar ne-am facut mana 🙂
dStanca⋅BUSINESS⋅RoNewMedia,RoNewMedia 6.0⋅No comments
