Dincolo de subiectivismul inevitabil – da, sunt asociat in proiectulFairsolve–cred ca asta e o stire. Atat pentru piata online, cat si pentru cea a insolventei – care iese, cu greu, din modelele “traditionale”. Nu am niciun merit, deFairsolvese ocupa efectiv doar asociatii mei priceputi in insolventa. Pe care ii felicit, pe aceasta cale, stiind cat de greu e sa aduci online un business atat de important.
