Spotul TVIQads– “Gelozie“, creat deNext Advertisingin campania de relansareIQadssub sloganul“Totul despre publicitate”, a fost ales sa deschida editiileNoptii Devoratorilor de Publicitatede anul acesta in intreaga lume. Not bad.Detalii, aici.
dStanca⋅BUSINESS⋅IQads⋅5 comments
RobertMar 06, 2012@
19:45:29
Prea sexista. La fel ca toate dejectiile din publicitatea romaneasca. Not bad 4 what?
Reply
caludiamicutzaMar 07, 2012@
09:48:24
deci..no comment…esti bun omule
Reply
dStancaMar 07, 2012@
17:41:28
claudia: nu am niciun merit, dar multumesc. sau nu te referi la spot? 🙂robert: glumesti, sper…
Reply
RobertMar 07, 2012@
18:52:45
Nope. E tiparul clasic promovat de o anumita categorie a publicitatii romanesti.Nu cred ca esti autist incat sa nu iti dai seama…
Reply
Moartea caprioareiMar 08, 2012@
08:51:10
Prima oara cand vad spotul. Foarte misto.
