Spotul TVIQads– “Gelozie“, creat deNext Advertisingin campania de relansareIQadssub sloganul“Totul despre publicitate”, a fost ales sa deschida editiileNoptii Devoratorilor de Publicitatede anul acesta in intreaga lume. Not bad.Detalii, aici.

dStanca⋅BUSINESS⋅IQads⋅5 comments

RobertMar 06, 2012@
19:45:29

Prea sexista. La fel ca toate dejectiile din publicitatea romaneasca. Not bad 4 what?

Reply

caludiamicutzaMar 07, 2012@
09:48:24

deci..no comment…esti bun omule

Reply

dStancaMar 07, 2012@
17:41:28

claudia: nu am niciun merit, dar multumesc. sau nu te referi la spot? 🙂robert: glumesti, sper…

Reply

RobertMar 07, 2012@
18:52:45

Nope. E tiparul clasic promovat de o anumita categorie a publicitatii romanesti.Nu cred ca esti autist incat sa nu iti dai seama…

Reply

Moartea caprioareiMar 08, 2012@
08:51:10

Prima oara cand vad spotul. Foarte misto.