…si primul pedStanca.net. Dupa mai bine de 5 ani de laprima postarese impunea putina ordine: o tema grafica noua si un continut mai asezat.
In primul rand, pentru canu ma mai joc doar in Romaniaam decis sa trec de pe .ro pe .net si sa lansez si oversiune in limba engleza. In plus, domeniul.nete mai aproape acum de ce as vrea sa fie acesta pagina – si anume “reteaua mea” de oameni, ganduri si idei.
Majoritatea postarilor vor fi in continuare despreBusiness– pentru ca asta imi ocupa 90% din timp. Voi incerca insa sa scriu ceva mai des si despreViata, sa impartasesc cu voiMomentesi sa aduc aici mai des ideilePrietenilormei si/sau ale oamenilor pe care ii plac.
Le multumesc pentru noua paginadStanca.netluiAdi MateisiGabi Ilie /Bonnie & Clyde(adaptare WordPress),Stefan Georgescu/ThinkDigital(programare) si luiCagri Cankaya /Designer on the Road(pentru noul logo).
Evident, astept cu placere pareri constructive legate de cum ar trebui sa fie aceasta pagina.
